NOWA KSIĄŻKA i MP3 !!!


Peter and Kathy Johnson

"NA RATUNEK SEKSUALNOŚCI"

Nadzieja na seksualne uleczenie i spełnienie


oraz


Anna Rutkowska
"ODNOWIENIE SEKSUALNOŚĆI"

________________________


„Na ratunek seksualności“ to książka zainspirowana pragnieniem przekazania naszym własnym dzieciom zdrowych wartości na temat seksu. Ich pokolenie, zarówno jak i nasze, jest pod ogromnym atakiem w dziedzinie seksualności. Ten atak jest silniejszy niż kiedykolwiek dotąd w historii. Statystyki bezwzględnie pokazują nam, że w pierwszych klasach szkoły średniej około 50% nastolatków zaczyna aktywność seksualną z wieloma partnerami. Młodzież, bardziej niż jakakolwiek grupa społeczna, cierpi z powodu chorób przenoszonych drogą płciową. Seksualne uzależnienia, takie jak pornografia, stanowią ogromny problem zarówno dla chłopców, jak i dziewczyn. Młodzi ludzie powinni usłyszeć prawdę na temat seksu; prawdę, która zainspiruje ich do wykorzystania całego potencjału, jaki Bóg w nich umieścił. Modlimy się, aby ta książka przekonała cię do ratowania, z Bożą pomocą,  twojej seksualności, byś mógł cieszyć się  seksem o wiele bardziej niż przedstawiają to media, edukacja szkolna, czy też aktywni seksualnie rówieśnicy.


"Odnowienie seksualności":

*Małżeństwo a przymierze   

*Seksualna pięczęć

*Uzależnienia seksualne

 Zestaw zawiera książkę "Na ratunek seksualności", "Zeszyt do posługi/ samoposługi" oraz płytkę MP3 "Odnowienie seksualności".


cały zestaw - 32 zł

Ta książka pomoże Ci:

· Zdobyć wizję wolnego od wstydu, wspaniałego seksu z jedyną miłością swojego życia.

· Zrozumieć Boży plan dotyczący pięciowymiarowego seksu.

· Rozpoznać, jakie wybory mogą mieć dewastujący wpływ na przyszłość.

· Znaleźć uleczenie od grzechów seksualnych i zranień.

· Znaleźć wolność od seksualnych uzależnień.

· Rozwinąć współczucie i poznać narzędzia uzdrowienia dla młodzieży, która zmaga się z problemami seksualnymi.

O autorach:

Peter i Kathy Johnson są zaangażowani w służbę dla Pana od prawie trzydziestu lat. W 2002 roku ukończyli trening prowadzony przez Chestera i Betsy Kylstrów w "RTF International Training Center" w Pólnocnej Karolinie. Jako posługujący Odnawianiem Fundamentów, należą do Międzynarodowej Sieci Domów Uzdrowienia. Peter i Kathy wspólnie podróżują, usługując w tematach uwielbienia, posługi dla małżeństw, intymności seksualnej oraz wewnętrznego uzdrowienia i uwolnienia.
    Mają troje dzieci. Mieszkają w USA.


  OPINIE:


Ta książka to dynamit. Autorzy pomagają młodemu pokoleniu odzyskać ziemię, którą kościół pozwolił wykraść wrogowi. Podziwiamy odwagę, z jaką otworzyli ten tajemniczy pokój i pozwolili, aby dotarło tam światło ewangelii Jezusa Chrystusa! Zamówiliśmy te materiały dla każdego młodego człowieka w naszym kościele i będziemy nauczać na ten temat. Rzucam wyzwanie pastorom: Kto z was ma odwagę zrobić to samo i podjąć ten temat w swoim kościele?!

Pastorzy Melinda i Bill Fish. River City Church w Pittsburgu, PA, USA

 

Wróg zastawił potężne seksualne sidła na nasze nastolatki i młodzież. W książce „Na ratunek seksualności“ autorzy w bardzo otwarty sposób poruszają każdy aspekt seksualności — od pokusy po perwersję. Ich podejście jest bardzo trafne, bezpośrednie, prawe i łatwe w odbiorze zarówna dla nastolatków, jak i rodziców. Prosimy, przeczytają tę książkę i zachęć do tego innych.

Chester i Betsy Kylstra, Służba Odnawiania Fundamentów


Nareszcie ktoś miał nie tylko odwagę, ale i namaszczenie, aby z biblijnej perspektywy napisać książkę na temat seksu. Kościół powinien być wdzięczy Peterowi i Kathy, że urzeczywistnili ten plan.

Książka „Na ratunek seksualności“ porusza temat zmagań i wyzwań w dziedzinie seksualnej, przed którymi stoją młodzi ludzie, a jednocześnie ukazuje pełen nadziei obraz małżeństwa, które czerpie radość zarezerwowaną wyłącznie dla takiego właśnie przymierza.

Zbyt długo pozwalaliśmy na to, aby świat, bezbożne wpływy, media i reklamy kształciły naszą młodzież w tej intymnej dziedzinie, a co za tym idzie — dopuszczaliśmy, aby młodzi cierpieli srogie konsekwencje tego błędu!

Niniejsza książka wysyła wrogowi bardzo wyraźny komunikat, że nadszedł czas odzyskania od niego tego, co nam wykradł.

Każdy lider młodzieżowy, każdy rodzic i każda młoda osoba powinni przeczytać tę książkę. Podaruj „Na ratunek seksualności“ młodym ludziom. Na pewno ją przeczytają!

Bill i Gwen Prankard, Stowarzyszenie Ewangeliczne

 

Na ratunek seksualności“ rzuca zarówno młodym ludziom, jak i dorosłym, wyzwanie głębokiej refleksji, zanim pójdą z kimś do łóżka. Autorzy zamieścili w książce wiele wspaniałych modlitw, poprzez które Pan może przynieść oczyszczenie, wolność i bezpieczeństwo. Moi synowie
z całą pewnością dostaną w prezencie tę książkę!

Steve Long pastor kościoła Toronto Airport Christian Fellowship

 

To pierwsza książka, jaką przeczytaliśmy, która w tak otwarty, szczegółowy, jasny i bezpruderyjny sposób porusza temat seksualności.

To obowiązkowa lektura dla każdego singla i singielki. Może stanowić ogromną pomoc także dla małżeństw, które powinny spojrzeć na przedmałżeńskie doświadczenia seksualne i poszukać Bożego uzdrowienia.

Pastorzy Graham i Selina Pipe – Redhill Vineyard, UK

 

Ta książka to świeża i inspirująca lektura. Bardzo potrzebna dla młodzieży. Polecam ją z całego serca.

Dr Sarah Anderson MB ChB MRCGP Glasgow, Szkocja

 

Peter i Kathy wiele razy usługiwali w naszym kościele. Zawsze byliśmy przez nich błogosławieni, zainspirowani i pobudzeni do wzrostu.
„Na ratunek seksualności“ rozprawia się z tematem w bardzo praktyczny, klarowny i inspirujący sposób. To książka na czasy, w jakich żyjemy.

Kevin i Margaret Peat. Kevin jest jednym z liderów Elim, UK

 

Bez ogródek! Świetna, bardzo praktyczna książka dla każdego nastolatka, który pragnie się dowiedzieć, co Bóg myśli o seksie. Wspaniałe źródło uleczenia dla każdego, kto nie utrzymał Bożych standardów czystości seksualnej. To nie tylko teoria; to rzeczywistość i praktyka życia.

Dr Jamie Weber. Lekarz, lider młodzieżowy, rodzic.

 

Jeżeli jesteś młodym człowiekiem, rodzicem lub pracujesz z młodzieżą, to z całego serca polecam Ci przeczytanie tej książki. Ze zdrową dozą humoru i metodą „kawa na ławę” mówi na temat biblijnej prawdy dotyczącej seksu, jak i zmagań, przez które przechodzą ludzie, oraz jak można sobie z nimi poradzić.

A. J. Jones, kaznodzieja 
Fount Shults
"Małe początki"

 
Przed nami Święta… Będziemy obchodzić urodziny najważniejszej Osoby — Zbawiciela świata, Jezusa Chrystusa!  Z tej okazji obdarowujemy się nawzajem życzeniami i prezentami… Czy chciałbyś zatem sprawić także i Jezusowi urodzinowy prezent, pochylając się codziennie na chociaż 10 minut nad wydarzeniami, które miały miejsce ponad dwa tysiące lat temu? Jeśli tak, to szczerze zachęcamy Cię do wyruszenia z "Małymi początkami" w tę okołoświąteczną podróż!

Małe początki“ autorstwa Founta Shultsa to książka wyjątkowa na rynku wydawniczym. Stanowi zbiór 31 rozważań przeznaczonych na każdy dzień grudnia, opartych na biblijnym  przekazie ewangelisty Łukasza. Swoimi rozmyślaniami autor wprowadza Czytelnika w głębię prawdziwego znaczenia narodzin Jezusa Chrystusa.
 Dzięki nietuzinkowej analizie okoliczności towarzyszących narodzinom Zbawiciela, wydarzenia tamtych dni nabiorą w Twoim życiu osobistym, jako Dziecka Bożego, nowego wymiaru. Rozważania skłonią Cię także do przemyślenia bardzo ważnych kwestii, o których niejednokrotnie zapominamy w pośpiechu dnia codziennego.

 

Podaruj sobie, lub bliskiej Ci osobie, niezwykły prezent
– czas sam na sam ze Stwórcą!ZOBACZ FRAGMENT KSIĄŻKIO AUTORZE:

Fount Shults narodził się na nowo w wieku ośmiu lat. Dwanaście lat później otrzymał powołanie do nauczania Słowa Bożego. Ukończył Uniwersytet Stanowy „Eastern” w Portales, w Nowym Meksyku, gdzie uzyskał tytuł licencjata (BA) w dziedzinie studiów biblijnych, a następnie tytuł magistra (MA) w Katedrze Języka Greckiego oraz w Katedrze Historii Kościoła. Doktoryzował się na jednej z czołowych uczelni badawczych w Stanach Zjednoczonych— Teksańskim Uniwersytecie w Austin, który przyznał mu tytuł doktora lingwistyki (PhD), ze specjalnością: język hebrajski.

Od przeszło pół wieku Fount Shults naucza i głosi Słowo Boże. Zanim odszedł na emeryturę, przez czterdzieści lat wykładał Biblięoraz teologięw koledżach,na uniwersytetach i w szkołach biblijnych. Podróżuje po całym świecie, dzieląc się swoją wiedzą i mądrością w różnych kościołach. Jako doświadczony nauczyciel i mentor, poprzez własny przykład zachęca i wyposaża chrześcijan do prowadzenia świętegoi pobożnego życia oraz do służby. Jego największym pragnieniemi życiową misją jest przygotowanie i wyposażanie liderów do realizowania Bożego powołania na polach misyjnych.

Obecnie Fount Shults pełni funkcję dziekana Uniwersytetu N2N („Nations-2-Nations”), który szkoli i wyposaża do służby liderów i pracowników chrześcijańskich z krajów rozwijających się. Do tej pory praca Boża połączyła go z chrześcijańskimi liderami na Ukrainie, w Szwajcarii, w Indonezji, Kolumbii, Kanadzie, Meksyku, w Korei, Indiach i, oczywiście, w Stanach Zjednoczonych.

Wraz z żoną Lindą prowadzą służbę On Word Ministries. Mają sześcioro dzieci i dwanaścioro wnuków.

Chester i Betsy Kylstra

"Zintegrowane podejście
do biblijnej służby uzdrawiania"


Nauczanie Chestera i Betsy Kylstrów posiada dwa cenne aspekty: solidne biblijne podstawy połączone z praktycznym zastosowaniem oraz zintegrowane podejście, które pozwala na jednoczesne uzdrowienie w czterech sferach. Angażuje także osobę otrzymującą posługę w proces posługi, co umożliwia jej przejęcie odpowiedzialności za własne uzdrowienie.

Z całego serca polecamy studium i zastosowanie tej książki tym wszystkim,
którzy będą posługiwać uzdrowieniem innym lub sami je przyjmować.


John Sandford
założyciel "Elijah House" Coeur D'Alene, Idaho

 
 

Make a free website with Yola