Zapraszamy na konferencję poruszającą temat wolności od grzechów seksualnych.

Żyjemy w czasach, kiedy sfera seksualna człowieka jest pod ogromnym atakiem. Wiele dzieci Bożych zmaga się w tej dziedzinie w samotności, potępieniu i we wstydzie. Wierzymy, że Bóg pragnie łamać tematy tabu, przynosić poznanie i biblijne zrozumienie, a przede wszystkim wolność.

Plan sesji 11.11.2015.pdf Plan sesji 11.11.2015.pdf
Size : 214.099 Kb
Type : pdf

Konferencja jest skierowana
do całego Ciała Chrystusa
. Nawet jeśli ten problem nie dotyczy Ciebie, to być może dotyczy osoby, która siedzi obok Ciebie w kościele. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych: osoby zmagające się w tej dziedzinie, a przede wszystkim Rodziców, pastorów, liderów, liderów młodzieży, doradców, osoby posługujące, nauczycieli, osoby pracujące z młodzieżą, młodzież oraz  tych, których bliscy zmagają się z problemami seksualnymi.  

Wierzymy, że zrozumienie wieloaspektowości problemów związanych z seksualnością może podnieść poziom łaski w kościele — łaski do zmian i do życia w zwycięstwie nad grzechem. Już najwyższy czas, aby Boże dzieci korzystały z duchowych zasobów do panowania nad każdym grzechem, jak i efektywnie służyły tym, którzy tego potrzebują.

Przyjdź i przekonaj się, że Jezus nikogo nie potępia. Bez względu na to, z czym się zmagasz, On w doskonałej miłości chce Cię leczyć i napełniać mocą Ducha Świętego, abyś chodził w pełni wolności.

 MÓWCA:


Dr David Kyle Foster

David zmagał się z homoseksualizmem, bardzo poważnym uzależnieniem od pornografii oraz z innymi problemami seksualnymi.  Jednak to się zmieniło, kiedy
w roku 1980 poznał Jezusa Chrystusa i narodził się na nowo. Zaczął wówczas doświadczać  Bożego odnowienia
i uleczenia.


Dzisiaj jest cenionym mówcą oraz autorem wielu książek
i artykułów, w których porusza tematykę uwolnienia i uzdrowienia w sferze seksualności poprzez budowanie głębokiej więzi z Bogiem.

David  przez wiele lat pracował jako adiunkt między innymi na uczelniach: Asbury Theological Seminary, The Bible Institute of Hawaii, Logos Christian College & Graduate School, Trinity Episcopal School for Ministry oraz Wagner Leadership Institute.

Przez lata pisał artykuły do czasopism: New Man, Charisma, Touchstone, Rev Magazine, Sursum Corda, oraz Youth Ministry Update.

Dr Foster podróżuje po świecie, by dzielić się swoim niezwykłym świadectwem oraz nauczać na temat uzdrowienia i uwolnienia z grzechu i przynosić nadzieję złamanym ludziom. W tym celu gościł w telewizyjnych programach, takich jak: The 700 Club, The Dr. Phil Show, The Coral Ridge Hour, The Abundant Life, Cope, His Place, Home Life oraz prowadził program “Mastering Life” w stacji Focus on the Family Radio Network, który zdobył nagrodę Covenant Award.


W 1987 roku David złożył służbę Mastering Life Ministries, którą prowadzi do dnia dzisiejszego. Jest także producentem i gospodarzem programu telewizyjnego Pure Passion, którego celem jest wyposażanie kościoła do służby i pomocy osobom znajdującym się w pułapce grzechów seksualnych i borykających się z poczuciem przegranej w tej dziedzinie.


Życiową misją Davida jest głoszenie Bożej łaski i miłości poprzez osobę Jezusa Chrystusa i Jego moc, które uwalniają z więzienia grzechu każdego człowieka.


Dr Foster jest także producentem i reżyserem nagradzanego na festiwalach filmu dokumentalnego   "Takimi niektórzy z was byli", który można zamówić pod linkiem: www.sklep.fchpetros.org

 INFORMACJE:

MIEJSCE:
Hotel Vestina, ul.Malinka 35, 43-460 Wisła

DATA:
środa, 11 listopada 2015 r.

ROZPOCZĘCIE:
godzina 9.00 
(Rejestracja: 8.00 - 8.45).

Prosimy o wcześniejsze przybycie w celu zarejestrowania się.
Email: biuro@fchpetros.org

KOSZT UCZESTNICTWA:
65/os przy wpłacie do 15 października 2015 r.

85 /oswpłata po 15 października 2015r.

W koszt uczestnictwa wliczone są: opłata konferencyjna, obiad, kawa/herbata.

WPŁATY:
po dokonaniu zgłoszenia prosimy dokonać przelewu:


Fundacja Chrześcijańska PETROS

nr konta:  60 1440 1390 0000 0000 1600 8923 

Z dopiskiem: Konferencja dr Foster + imię i nazwisko uczestnika
Make a free website with Yola