Celem WYDAWNICTWA PETROS jest publikowanie wartościowych materiałów,
które są praktycznymi narzędziami w zgłębianiu relacji z Bogiem i z ludźmi.
NOWOŚCI WYDAWNICZE:

Laureat 5 festiwali filmowych, w tym Najlepszy Film Dokumentalny - "Takimi niektórzy z was byli" traktuje o przyczynach kształtowania się w człowieku skłonności homoseksualnych oraz opowiada historie ludzi, którzy doświadczyli Bożego uzdrowienia w dziedzinach powodujących pociąg do własnej płci. Nie ukrywając, że proces przemiany w życiu niektórych ludzi wymaga czasu, film ten stanowi głos "obłoku świadków”, którzy śmiało mówią o mało dziś popularnej prawdzie, że Jezus Chrystus ma moc uleczyć każdego człowieka z wszelkiej bolączki, jednocześnie dając łaskę w procesie przemiany.

POROZMAWIAJMY O MIŁOŚCI  Fred i Anna Kendall

Fred i Anna Kendall to pracownicy naukowi oraz twórcy autorskiego programu 7 Języków Życia™, dzięki któremu stali się międzynarodowymi ekspertami w dziedzinie komunikacji interpersonalnej. Ugruntowani chrześcijanie, cenieni doradcy, dynamiczni mówcy i nauczyciele, którzy nieustannie od 1986 r. pomagają osobom prywatnym, organizacjom, kościołom i biznesom w udoskonalaniu komunikacji oraz w pracy nad kształtowaniem Bożego charakteru.

ODKUPIONA Kathleen S. Tolleson

Życie Debory ponownie znalazło się na rozdrożu. Po powrocie do domu w Deerfield wszystko układa się po jej myśli do czasu, kiedy zjawy z przeszłości zaczną się dopominać o uwagę. A to wszystko za sprawą zemsty… Bohaterka musi dokonać wyboru: czy ucieknie przed swoimi lękami, czy wybierze swoją przyszłość. W Odkupionej nadal towarzyszymy Deborze na drodze wolności i zwycięstwa, które zdobyła w Marnotrawnej córce. Nieraz na plecach poczujecie dreszcz, kiedy wraz z bohaterką będziecie odkrywać tajemnice rodzinne, opisujące najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. Spotkacie też starych przyjaciół oraz arcywrogów, a także fascynujące nowe postacie. Odkupiona opowiada o mocy proroczej modlitwy, o zaburzeniu dysocjacyjnym oraz o Bożym odkupieniu, dzięki któremu da się uleczyć każdy ból i wyprostować każdy poplątany los.

Całkowity dochód z materiałów jest przekazywany na działalność F.Ch.PETROS.
Kupując nasze materiały i szanując prawa autorskie,
 pomagasz nam pomagać innym!


DZIĘKUJEMY :)

Make a free website with Yola